news-image

Tirdzniecības centrā “Spice” mēnesi strādā dienu un nakti, lai ar kristāliem pārklātu “Teslu”

Modes un dzīvesstila tirdzniecības centrā “Spice” noslēdzies teju mēnesi ilgs darbs pie unikāla projekta – “Tesla” automašīnas virsbūve tika pilnībā pārklāta ar 500 000 kristāliem. Darbs pie projekta ilga 28 diennaktis un tika organizēts gan dienas, gan nakts laikā, kopā aizņemot 1257 darba stundas un iesaistot 37 speciālistus.

Projektam tika sagatavoti 3 miljoni kristālu un, lai automašīnas virsbūvi pilnībā ar tiem pārklātu, kristāli tika cits pēc cita rūpīgi rindoti blakus. Katrs kristāls tika uzlikts atsevišķi. Rūpīgo un laikietilpīgo darbu, uzklājot pirmo kristālu, iesāka TV un radio ētera personība Maija Rozīte-Krištopane. Iesaistīties neparastajā projektā un pielikt savu roku automašīnas virsbūves izrotāšanā varēja ikviens “Spices” apmeklētājs, un tādējādi kopīgiem spēkiem ar kristāliem tika nosegts automašīnas priekšējais pārsegs.

Projekta turpmākajai īstenošanai tika piesaistīti dažādu jomu speciālisti un entuziasti, kuru ikdienas darbs ir saistīts ar kristālu aplikācijām, Latvijas Mākslas akadēmijas absolventi, Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas studenti, kā arī skaistumkopšanas nozares ekspertes, īpaši jāizceļ “Nail Time” meistares.

“Mēs atbalstām drosmīgas idejas, kas iedvesmo un raisa apbrīnu. Šis projekts, ko gandrīz mēnesi ikviens “Spices” apmeklētājs varēja vērot savām acīm, ir lielisks piemērs tam, ka viss ir iespējams, ja piemīt apņēmība un vēlme virzīties uz mērķi,” komentē tirdzniecības centru “Spice” un “Spice Home” vadītāja Iveta Priedīte.


Neparasto projektu realizējis rotaslietu uzņēmums “Meimelin”, kas šādi atzīmēja savu desmit gadu pastāvēšanas jubileju. Idejas autore un realizētāja ir uzņēmuma radītāja Kristīne Rinča. Šajā projektā ir apvienotas divas viņas kaislības – rotaslietu izgatavošana un auto dizains. Projekta iecere bija radīt ekskluzīvu automašīnas virsbūves dizainu, kas apvienotu vienu no modes tendencēm – pārklāt visu ar smalkiem kristāliņiem –, ar aktuālākajām tendencēm auto industrijā – strauju elektroauto ienākšanu ceļu satiksmē.

Projekta ietvaros ir radīts ekskluzīvs auto pārklājums, kura mirdzošā virsbūve piesaista apkārtējo uzmanību un rada apbrīnu. Auto ir interesants ne tikai no ārpuses – tā interjers ir papildināts ar modernu ambient lighting risinājumu, kas ļauj automašīnas salonā radīt dažādas noskaņas. Līdz ar to automašīna ir lieliski piemērota dažādiem notikumiem šovbiznesā, piemēram, mūzikas videoklipiem.

Klātienē automašīnu interesentiem būs iespējams aplūkot šo piektdien, 7. jūnijā Vērmanes dārzā, kur norisināsies restorāna ‘White House” vasaras terases atklāšanas svētki.

Ar kristāliem pārklātā “Tesla” tiks izmantota SIA “Meimelin” mārketinga aktivitātēm un sadarbības projektiem un netiks piedāvāta publiskai nomai. Uzņēmums ir gatavs piedāvāt auto kristalizēšanas pakalpojumus arī citiem interesentiem.

Meimelin” ir Latvijā radīts rotaslietu zīmols, kas specializējas rotaslietu izgatavošanā un gravēšanā. “Meimelin” rada mirdzošas rotas gan uz vietas veikalā, gan piedāvā jau gatavas rotaslietu kolekcijas, atbilstoši klientu vēlmēm un aktuālajām modes tendencēm.