news-image

Tirdzniecības centra “Spice” Promenādei pievienojas jauni zīmoli

Aizvadītajā nedēļas nogalē Promenādes nomnieku rindām pievienojās veikals “Hartvik”, kā arī drīzumā sagaidīsim pavisam jaunu zīmolu  — “Caviar d’Eden”.

“Hartvik” zīmolu “Spice” apmeklētāji iemīļojuši tā piedāvāto kulinārijas, konditorejas un gaļas produktu dēļ, kas vienmēr izcēlušies ar to augsto kvalitāti un izsmalcināto garšu. Līdz šim ražotāja produkciju tirdzniecības centru “Spice” un “Spice Home” apmeklētāji varēja iegādāties delikatešu tirgotāja vagoniņā, bet turpmāk tirgotājs apmeklētājus uzņems jaunās telpās, savā veikalā Promenādē.  


Tāpat, Promenādē atradīsiet zemnieku saimniecību “Vārpas”, kas apmeklētājiem pieejama jau no maija sākuma. “Vārpas” piedāvā svaigākos dārzeņus, zaļumus un marinējumus kārtīgam garšu ceļojumam, turklāt visai zemnieku saimniecības produkcijai piešķirts pārtikas kvalitātes “Zaļā karotīte” marķējums.

Drīzumā tirdzniecības centra “Spice” Promenāde savās telpās uzņems arī augstākās kvalitātes melno un sarkano ikru tirgotāju “Caviar d’Eden". Tirgotājs “Caviar d’Eden” ir ekskluzīvs oficiālais vācu ikru ražotāja “Lemberg Kaviar” pārstāvis Baltijā. “Lemberg Kaviar” ir ieguvis pircēju uzticību un ir vadošais sarkano un melno ikru ražotājs Eiropā un tieši šī zīmola ražojumi ir vispieprasītākie Baltijas valstīs.