news-image

Tirdzniecības centrā “Spice” tiks atklāts "MyFitness" sporta klubs

2023. gada pavasarī tirdzniecības centrā “Spice” tiks atklāts "MyFitness" sporta klubs. Klubs atradīsies “Spice Home” daļā, otrajā stāvā. Jaunatklāto telpu kopējā platība sasniegs  2 000 m2.

"MyFitness" turpina virzīties uz mērķi – ikvienam iedzīvotājam padarīt pieejamu fitnesa klubu gan pēc atrašanās vietas, gan piedāvājuma klāsta.

Tirdzniecības centrs "Spice" iestājas par labbūtību un aktīvu dzīvesveidu, tādēļ ar gandarījumu atklājam, ka ir uzsākta "MyFitness" sporta kluba būvniecība tirdzniecības centrā "Spice Home". Jaunais gads ir sācies ar apņemšanos mainīt savus paradumus. Aicinām ikvienu jau tagad kļūt fiziski aktīvākam un esam pārliecināti, ka moderni aprīkotās “MyFitness” telpas, kuras plānots atklāt pavasarī, kalpos kā lielisks motivators rūpēs par sevi un savu veselību,” stāsta tirdzniecības centru "Spice" un "Spice Home" vadītāja Iveta Priedīte.

MyFitness Spice sporta kluba kopējā platība būs 2000 m2. Tas atradīsies "Spice Home" tirdzniecības centra otrajā stāvā. Klubā būs iekārtota plaša un moderna trenažieru zāle ar pasaules līdera ražotāja Technogym trenažieriem. Vadoties pēc "MyFitness" koncepta, tiks piedāvāts plašs grupu nodarbību klāsts, kas tiks aizvadītas vairākās nodarbību zālēs paralēli. Neiztrūkstošs elements būs arī funkcionālā zona un CrossTraining zona. Šajā klubā apmeklētājus priecēs arī daži jaunumi, kas nav sastopami citos "MyFitness" sporta klubos Latvijā. Plānots, ka jaunajā MyFitness Spice sporta klubā būs ūdens uzpildīšanas stacija un atsevišķa treniņu zona -  Glute lab. Un tas nebut nav viss attiecībā uz jaunpienesumiem. Informācija vēl sekos.

“Esam priecīgi un gandarīti, ka "MyFitness" sporta klubs būs vienā no pieprasītākajiem tirdzniecības centriem Latvijā. "MyFitness", tāpat kā tirdzniecības centrs "Spice", ir mūsdienīgs un strauji attīstošs uzņēmums ar lieliem mērķiem! Ticam, ka "MyFitness" piedāvāto pakalpojumu novērtēs "Spices" lojālie klienti, tāpat centram arī piesaistīs jaunus apmeklētājus. "MyFitness" ir tirgus līderis Baltijas valstīs. Mūsu prioritāte ir mūsu sniegtais serviss un klientu apmierinātība. Labākā treniņu pieredze, inovatīvas treniņu iespējas, lieliska atmosfēra  un mūsdienīgā dizainā iekārtotās telpas ir tas, ko visvairāk novērtē mūsu pastāvīgie biedri,” stāsta MyFitness Latvija vadītāja Inna Alne.

MyFitness uzņēmums dibināts 2008. gadā Igaunijā, kad tika atvērts pirmais sporta klubs Tallinā. MyFitness ātri kļuva par lielāko sporta klubu tīklu Igaunijā, dažu gadu laikā palielinot savu sporta klubu skaitu līdz divciparu skaitlim. Šobrīd tā paspārnē Baltijā jau ir 56 sporta klubi, 130 000 biedri un 900  darbinieki.