news-image

Tirdzniecības centram “Spice” pievienojas bērnu iemīļotais batutu un izklaides parks “Jump Space”

Tirdzniecības centrā “Spice” durvis vēris jauna koncepta batutu un izklaides parks “Jump Space”, kas saviem klientiem piedāvās plašu batutu platformu, porolonu baseinus, kāpšanas sienu, ballīšu svinības un vēl daudz ko citu aktīvai un jautrai laika pavadīšanai. Batutu parkā lietderīgi un jautri pavadīt laiku varēs gan profesionāli sportisti un dažādu ekstrēmo sporta veidu entuziasti, gan arī ikviens aktīvas atpūtas un bezrūpīgas izklaides cienītājs – gan liels, gan mazs.

Jaunais „Jump Space” batutu parks piedāvās daudzveidīgas izklaides iespējas katrai gaumei – iespaidīgu batutu platformu, īpašu brīvo lēcienu zonu, basketbola laukumu, modernākos spēļu automātus un superīgas arkādes spēles. Batutu parkā ierīkots arī īpašs bērnu stūrītis ar brīnišķīgām izklaidēm pašiem mazākajiem apmeklētājiem un jauka atpūtas zona viņu vecākiem, kā arī uzkodu automāti ar dažādiem gardumiem.

„Jump Space” nav aizmirsis arī par svētku svinēšanu, tādēļ saviem apmeklētājiem piedāvās atraktīvas ballīšu istabas, kurās varēs jautri un aktīvi nosvinēt dzimšanas dienu vai kādas citas svinības, padarot šo pasākumu īpašu, neaizmirstamu un piedzīvojumiem bagātu.

Ierodoties batutu parkā „Jump Space”, ikviens apmeklētājs nonāks gluži vai citā valstībā –  īpašā vietā, kur valda draudzīga atmosfēra, veselīgs azarts, adrenalīns, ekstremālas izklaides, neierobežota jautrība un patiesas brīvības sajūta!  

Dodies izbaudīt īstu burvību uz “Jump Space” tirdzniecības centra “Spice” 2. stāvā:

Jump Space (spice.lv)