news-image

Pēc rekonstrukcijas durvis tirdzniecības centrā “Spice Home” vēris “JYSK” jaunā koncepta veikals

Tirdzniecības centrā “Spice Home” pēc rekonstrukcijas savas durvis vēris veikals “JYSK” ar pārdomātu un iedvesmojošu dizainu, kā arī vēl plašāku preču sortimentu. Jaunais “JYSK” 3.0 veikala koncepts apmeklētājiem piedāvās uzlabotu klientu iepirkšanās pieredzi ar modernu, svaigu un inovatīvu veikala izkārtojumu, savukārt veikala sortimentu veido  plašs preču klāsts mājas labiekārtošanai un īpašas atmosfēras radīšanai.

Jaunais un modernais veikala interjers apmeklētājiem radīs svaigu un aicinošu noskaņu. Uzlabotais apgaismojums, īpaši izgaismojot mēbeļu zonu, nodrošinās patīkamu iepirkšanās atmosfēru. Lai klientiem piedāvātu vēl vairāk iedvesmas, jau caur gataviem istabu konceptiem, tiks demonstrētas praktiskas un saderīgas preču kombinācijas. 

Mājas dekoru preču zona un matraču studija izveidota tā, lai sniegtu klientiem mājīgas sajūtas, padarot preču izvēli vieglāku un patīkamāku, savukārt matraču studijā apmeklētājiem būs iespēja notestēt un piemeklēt sev ērtāko matraci – uz visiem iespējams apgulties, kā arī apskatīt tos kombinācijā ar dažādām gultām.

Dāņu uzņēmums "JYSK" ir viens no visstraujāk augošajiem veikalu tīkliem ikdienas dzīves un atpūtas mazumtirdzniecības nozarē, ar misiju ikvienam nodrošināt labāko piedāvājumu ikdienas dzīves un atpūtas vajadzībām. Atverot savas durvis pēc rekonstrukcijas, veikals klientiem piedāvās īpašas atklāšanas atlaides visam no 20-70%, kā arī pirmajiem 100 pirkumiem virs 40 EUR dāvanu – spilvenu.

Apmeklē atjaunoto "JYSK" veikalu  tirdzniecības centra “Spice Home” 1. stāvā:

JYSK (spice.lv)