Veikali
Mūzas istaba

Mūzas istaba

Mēbeles , Interjers

Darba laiki

Kontakti

telefons:

+371 28816184

Kur smelties iedvesmu brīvam un radošam domu lidojumam? Cilvēki iedvesmu smeļas dažādos veidos, bet mēs to atrodam mūsu mājās - “Mūzas istabā”.

Vēlamies, lai ģimeniskuma sajūta būtu katrās mājās! Labestība, siltums, miers, komforts – tās ir sajūtas, kas telpu padara mājīgu, tā ir vieta, kur valda patiesa mīlestība un ģimenes tradīcijas.

Pie mums tradīcijas vijas cauri gadiem un “Mūzas istaba” ir kopības un ciešu, ģimenisku saišu auglis. Mēs darām visu iespējamo, lai katrā mājā radītu labsajūtu ikvienam ģimenes loceklim, jo mūsu māja, tā ir arī mūsu pils. Visi pūliņi, ko ieguldīsiet savās mājās, ar laiku atmaksāsies: mājas sajūta sagādās prieku, un pašiem nemanot, pie Jums atnāks iedvesma.

Mūsu lepnums ir zviedru, norvēģu un beļģu dizaineru radītie mīksto mēbeļu dizaini, kā arī oriģināli un praktiski dekori mājoklim no Nīderlandes, Indijas, Francijas, Vācijas.

Pie mums varēsiet iegādāties: dīvānus un atpūtas krēslus, priekšnama mēbeles, pufus, gultas un matračus, galdus un galdiņus, kumodes, skapjus, paklājus un tekstilu, dažādas gaumīgas lietas interjeram.