Veikali
Nespresso

Nespresso

Restorāni un kafejnīcas

Darba laiki

Kontakti

telefons:

+371 27803753

Saites

NESPRESSO kafijas salā jums ir iespēja iegādāties kafiju un kafijas aparātus, konsultēties ar labākajiem kafijas ekspertiem, kā arī atgriezt izmantotās kapsulas pārstrādei.

NESPRESSO zīmola pamatā ir stāsts, kas sakņojas uzņēmuma mantojumā - tās ir augstākās kvalitātes kafijas, inovatīvi un stilīgi kafijas automāti un personalizēti pakalpojumi.

NESPRESSO neko neatstāj nejaušības varā. Mēs iegūstam labākās zaļās kafijas pupiņas no visas pasaules un kombinējam unikālus aromātus un garšas, lai ikviens varētu izbaudīt savai gaumei atbilstošu kafiju.

NESPRESSO iegūst ekskluzīvu, izcilu negrauzdētu kafiju no labākajiem kafijas audzēšanas reģioniem pasaulē. Mūsu izmantotās kafijas pupiņas ir retas un dārgas. Ņemot vērā mūsu stingro kafijas atlases procesu un kafijas ieguves vietas, kuru pamatā ir konkrēti vides faktori jeb terroirs, mēs lēšam, ka tikai 1-2% pasaulē audzētās kafijas atbilst mūsu specifiskajiem garšas un aromāta profiliem un kvalitātes prasībām. 

NESPRESSO nav vienkārši kafija. Tā ir sajūtu pieredze. Tas ir vienkāršs, taču izsmalcināts dzīvesveids, kas iemieso klasisku eleganci.

Mājdzīvniekiem draudzīgs veikals