Par spici
news-image

Audio pietura par zvirbuļiem, palmām un ūdeni

Spicē viss uzplaukst, tai skaitā pat visneiespējamākas draudzības un simbiozes.

Kādu dienu, jau vairākus gadus atpakaļ, Spicē ielidoja divi zvirbuļi. Pa kurām durvīm un kurā diennakts stundā – versijas atšķiras un droši pateikt nevar neviens, vienā dienā viņi vienkārši bija klāt.

Spices darbinieki uztraucās, bet ornitologi tikai grozīja galvu – tik lielā mājā netraumēti noķert abus mazos lidoņus viņi neuzņēmās. Bet, vai nu putnēniem patika mode vai vienkārši dzīve komfortā – nekur prom doties viņi ne rāvās, ne grasījās. Dzīvoja un vēl joprojām dzīvo, bēdu nezinādami – pusdieno pārsvarā Lido vai Costa Coffee telpās, uzkozdami viesu atstātās maizes drupačas. Darbinieki jau pieraduši pie kolēģiem, juristi prāto, kā viņiem piešķirt legālu statusu.  Dažkārt gan nākas atvainoties viesiem par kādu nekaunīgu maizes gabaliņa zādzību, bet paši zvirbuļi tikai sēž palmā un noraugās uz mums.

Palmā!

Jā, zvirbuļu pāris iemīļojis Spices ikoniskajās palmas. Tās saglabātas no iepriekšējā interjera un turpina stāstu par Spici kā vietu, kur satiekas visa pasaule un tropu vasara ienāk mūsu platuma grādos.

Un par dzeramo ūdeni Spicē šobrīd var neuztraukties ne zvirbuļi, ne viesi. Latvija var lepoties ar izcilu dzeramā ūdens kvalitāti, bet reti kur tas baudāms tik estētiskā vidē kā te. Centra jaunais ūdens punkts veidots no īsta akmens un balstās dabisku oļu grīdas iesegumā. Pavērsiet skatienu augšup – griestos ūdens atbalsojas stikla mākslinieka Arta Nīmaņa īpašā tehnoloģijā veidotā mākslas darbā - Saulē, kas atspoguļo ūdens plūdumu. Māksla, kas burtiski plūst…

Spices zvirbuļiem viss patīk. Un mūsējie šobrīd jau zina drēbi!

Visi ceļi ved uz jauno Spici!