news-image

LMA ikgadējā modes skatē “Spice” specbalvu iegūst Una Pūpola

Otrdienas, 29. jūnija pievakarē, Rīgas Kinostudijas 1. paviljonā notika Latvijas Mākslas akadēmijas modes skates 2021 filmas “Digitalizācija” pirmizrāde. Filmu no 1. jūlija visiem interesentiem ir iespēja noskatīties internetā. Stiprinot modes mākslu un sniedzot atbalstu jaunajiem māksliniekiem, šogad pirmo reizi tika pasniegta tirdzniecības centra “Spice” balva.

“Spice” balvu – atbalstu kolekcijas popularizēšanai un interviju žurnālā LIFE ieguva Una Pūpola, kas balvu saņēma par skaidri saredzamo mērķauditoriju, par gatavību modes industrijas tirgum un zīmola “unattached” attīstībai. Unas Pūpolas kolekcija ir modes mākslas maģistra darbs, kurš ir novērtēts ar izcilību. Dizainere strādā, vadoties pēc principa: “Pērc mazāk, izvēlies labi un padari to ilgtspējīgu.”

Unas Pūpolas kolekcija “RESTINPEAS”: https://vimeo.com/569765082

Ņemot vērā pasaulē un Latvijā aktuālo situāciju un laikmetam raksturīgo formātu, šogad kolekcijas tika iekļautas modes filmā “Digitalizācija”. Filmas režisors ir Ivars Burtnieks, mūzikas autors - Brauer, fotogrāfs - Mārtiņš Cīrulis, grafiskās identitātes autore - Aleksandra Samuļenkova.

Filmā “Digitalizācija” redzamas 18 studentu kolekcijas un to ikvienam interesentam no 1. jūlija ir iespējams noskatīties vietnē https://aal-fashion.lv/.