news-image

Tirdzniecības centrā “Spice” atvērta burgernīca "Street Burgers"

Tirdzniecības centra “Spice” restorānu un kafejnīcu klāstam pievienojas burgernīca "Street Burgers", kas piedāvā vairāk nekā 20 dažādu veidu burgerus, salātus un uzkodas. Ēdienkartē sev gardu maltīti atradīs arī veģetārieši un vegāni. 

Burgernīcas mūsdienīgais interjers radīs klientiem īpašu atmosfēru. Tas veidots pēc apmeklētājiem jau ierastā dizaina, kurā dominē tumšie toņi ar spilgtiem krāsu akcentiem, taču vienlaikus tajā ir arī tikai jaunajai burgernīcai raksturīgi dizaina elementi, kā, piemēram, grafiti siena.

“Jaunās burgernīcas izveidē investēti vairāk kā 150 000 eur. Tika ieviests arī jaunums - kases kiosks, kas mūsu viesiem pasūtīšanu padarīs vēl ērtāku un ātrāku,” stāsta “Street Burgers” izveidotājs un līdzīpašnieks Aleksandrs Vēvers.

“Street Burgers” ir Latvijā radīts burgernīcas koncepts. Pirmā burgernīca tika atklāta 2013.gada februārī un šobrīd Latvijā darbojas jau piecas burgernīcas, no kurām četras atrodas Rīgā, bet viena Liepājā.

“Street Burgers” ir par veselīgu dzīvesveidu, tādēļ garša vienmēr ir prioritāte. Ēdienu pagatavošanai tiek izmantoti kvalitatīvākie produkti, kas nākuši no Latvijas saimniecībām. Katrs burgers tiek gatavots uz pasūtījuma un uz atklātas uguns, lai klients varētu baudīt labāko šodien, bet rīt jau prasīt nākamo.

Jauno "Street Burgers" burgernīcu meklē tirdzniecības centra “Spice” 2. stāvā.