news-image

Luksusa zīmols “Wolford” atkal pieejams tirdzniecības centra “Spice” apmeklētājiem

Austrijā dibinātais uzņēmums “Wolford” ir pazīstams ar augstas kvalitātes zeķubikšu, bodiju un apakšveļas, kā arī sieviešu apģērbu un aksesuāru tekstilizstrādājumiem. Luksusa zīmols savās kolekcijās ir sadarbojies ar tādām modes ikonām kā Kārlu Lagerfeldu un Vivjenu Vestvudu. Šobrīd uzņēmums ir viens no vadošajiem luksusa koriģējošās veļas un apakšveļas ražotājiem.

“Wolford” produkcija apvieno augstu komforta līmeni, veiktspēju un eleganci. Zīmola piedāvātās zeķubikses un koriģējošā veļa ir piemēroti jebkurai formai un figūrai, pateicoties tā raksturīgajam elastīgajam materiālam. Tāpat “Wolford” izmanto viņu pašu izgudrotu un regulāri attīstītu apļa adīšanas tehniku, kas padara to produktus īpaši ērtus un izturīgus.  

Savu produkciju uzņēmums ražo Eiropā saskaņā ar stingriem ekoloģiskiem un sociāli ilgtspējīgiem standartiem. Produktu izveides process sākas modes galvaspilsētā Milānā, kurā tiek veidoti apģērbu un aksesuāru dizaini. Savukārt ražošanas process tiek uzticēts uzņēmuma pārstāvjiem Austrijā, Brēgencā un Slovēnijā, Murska Sobotā, kas ir pieredzes bagāti reģioni ar ilgu vēsturi tekstilizstrādājumu ražošanā.

Wolford” veikalu atradīsiet tirdzniecības centra “Spice” 1. stāvā.