news-image

Tirdzniecības centrā “Spice Home” atklāts iespaidīgākais “Euronics” veikals Baltijā

17. novembrī jaunākā koncepta veikalu tirdzniecības centrā “Spice Home” atvēra viena no Eiropā vadošajām elektrotehnikas veikalu grupām “Euronics”. Jaunākā koncepta veikalā uzņēmums investējis divus miljonus eiro un šis ir vienīgais tāda koncepta veikals Baltijā. 

Jaunā “Euronics” veikala kopējā platība sasniedz 2600 kvadrātmetrus, no kuriem 1900 ir tirdzniecības zāle un 700 kvadrātmetru lielumā izveidota veikala noliktava un darbinieku atpūtas telpas. Plašajā veikalā pieejamas vairāk nekā 6000 preces, to skaitā lielā un mazā sadzīves tehnika, virtuves tehnika, dažāda veida viedierīces un IT rīki, kā arī produkcija, kas iepriekš bija pieejama vien internetveikalā, piemēram, mūzikas instrumenti un ierīces, ko ikdienā izmanto satura veidotāji.

Veikals ir iekārtots, tā lai to maksimāli pietuvinātu mājokļa videi, lai apmeklētājiem būtu vieglāk apskatīt un novērtēt, kā preces iekļausies viņu mājoklī. Turklāt šis ir pirmais “Euronics” veikals, kurā apmeklētāju un darbinieku ērtībām uzstādītas elektroniskās cenu zīmes. Tās ne tikai rūpēsies par to, lai apmeklētājs vienmēr būtu informēts par preces patieso cenu, bet arī atvieglos darbinieku ikdienu.

“Euronics” ir vadošā elektronikas veikalu grupa Eiropā, kurā iesaistījušies aptuveni 5540 uzņēmumi visā Eiropā, Austrālijā, un tajos ietilpst vairāk nekā 11 500 veikali, savukārt Latvijā zīmola veikali ir kopš 2006. gada.

Jaunākā koncepta “Euronics” veikalu meklē tirdzniecības centra “Spice Home” 1. stāvā.