news-image

Tirdzniecības centrā “Spice” atvērts “Chantelle” apakšveļas veikals

Jaunā izskatā apmeklētājiem durvis vēris franču apakšveļas zīmola “Chantelle” veikals, kurā ikviena sieviete atradīs sev piemērotāko apakšveļu, peldkostīmus, zeķubikses un naktsveļu. 

Jaunajā “Chantelle” veikalā plašā klāstā pieejama tādu zīmolu kā “Passionata”, “Chantelle”, “Chantal Tomas” un “Femilet” jaunākās kolekcijas. Veikala interjers ir iekārtots gaišos toņos ar tumšiem akcentiem, izceļot eleganto un izsmalcināto zīmola piedāvāto produkciju.

“Chantelle” ir starptautiska radošā studija, ģimenes uzņēmums, kas pēc labākajām franču tradīcijām izstrādā apakšveļu kopš 1876. gada. Zīmola vērtības ir balstītas cieņā, radošumā, godīgumā un kvalitātē, ko lieliski demonstrē arī “Chantelle” veikalos pieejamā produkcija. Zīmola apakšveļa jau no pašiem dibināšanas pirmsākumiem izaicina tradicionālos apakšveļas dizaina principus, tā lai ikkatra sieviete spētu atrast sev un savai personībai vispiemērotāko un kvalitatīvāko veļu.

“Chantelle” iestājas par skaistumu visos tā veidos – vai tie būtu cilvēki un to daudzveidība, daba un tās bagātības vai zināšanas un vēsture.

Jauno “Chantelle” veikalu meklē tirdzniecības centra “Spice” 1. stāvā!