news-image

Tirdzniecības centrā “Spice” jaunums – durvis vēris brīvā laika apavu un apģērbu veikals “Ballzy Ballery”!

Tirdzniecības centra “Spice” nomnieku klāstam pievienojies apavu un apģērbu veikals “Ballzy Ballery”, kurā atradīsiet plašu brīvā laika apavu izvēli, kas sevī ietver gan bestsellerus no vadošajiem zīmoliem, gan īpašus un reti sastopamus snīkeru modeļus. Šis Ballzy veikals izceļas arī ar savu plašo piedāvājumu ikdienas (streetwear) apģērbos.

“Katrs Ballzy veikals ir kas īpašs - tas var būt ceļojums snīkeru delikatešu pasaulē vai vieta, kas ikdienu ieved relaksējošā streetwear eiforijā. Taču šajā gadījumā, Ballzy fokusējas uz autentisku mākslas novirzienu - Ballery'ju, kurā ērti jutīsies visi, kas seko vadošajiem trendiem ielu stila kultūrā. Savukārt tos, kam šī pasaule vēl nav tik tuva sirdij - mēs gaidīsim ciemos, lai palīdzētu spert tajā pirmos soļus un iepazīstinātu ar šo aizraujošo mūsdienu fenomenu,” stāsta Fifaa Latvija mārketinga vadītājs Mārtiņš Frančenko.


Ballzy ir veikalu tīkls ar plašu apavu, apģērba un sporta ekipējuma piedāvājumu. Tas attīsta ielu stila kultūru Baltijas valstīs, piedāvājot plašu preču klāstu no mūsdienu TOP zīmoliem: Nike, Jordan, Adidas, Puma, Vans, New Balance, Converse un citiem. Ballzy ir savs stils un identitāte, tāpēc Ballzy rūpējas, lai tieši tik unikāls būtu arī katrs veikala viesis.

Jauno "Ballzy Ballery" veikalu meklē tirdzniecības centra “Spice” 2. stāvā.