news-image

Tirdzniecības centrā “Spice” savas durvis vēris modernākais “Nespresso” kafijas veikals Baltijas valstīs

Tirdzniecības centrā “Spice” atklāts modernākais “Nespresso” kafijas veikals Baltijā. Šis ir pirmais šāda veida veikals Latvijā, kurā Šveices kafijas zīmola cienītāji varēs ne tikai ērtāk iepirkties, bet arī iepazīt un izmēģināt “Nespresso” zīmola jaunos produktus, piedalīties kafijas degustācijās un saņemt individuālas kafijas ekspertu konsultācijas, izveidojot savu unikālo kafijas rituālu.

Veikala interjers un dizains izveidots īpaši moderns, atspoguļojot jaunāko “Nespresso” globālo koncepciju. Apmeklētāji veikalā varēs iepazīt un nobaudīt vairāk nekā 50 Original un Vertuo kafijas, tostarp ekskluzīvas, īpaši ierobežotā daudzumā pieejamās garšas. Kafijas cienītāji zīmola veikalā izbaudīs arī ekskluzīvu iepirkšanās pieredzi ar individuālām konsultācijām, lai izvēlētos iecienītāko kafiju, jaunu kafijas aparātu vai aksesuārus mājai.

“Nespresso” zīmola pamatā ir stāsts, kas sakņojas uzņēmuma mantojumā - tās ir augstākās kvalitātes kafijas, inovatīvi un stilīgi kafijas automāti un personalizēti pakalpojumi. Katrā “Nespresso”  kapsulā ir tikai augstākās kvalitātes kafija, savukārt kafijas aparāti ir aprīkoti ar ekskluzīvām tehnoloģijām, kas ļauj katru reizi pagatavot nevainojamas garšas kafiju ar biezu, baltu putu cepurīti.

Jauno “Nespresso”  kafijas veikalu meklē tirdzniecības centra “Spice” 1. stāvā:

Nespresso (spice.lv)