news-image

Tirdzniecības centrā “Spice Home” apmeklētājiem pieejams Baltijā lielākais “ALANDEKO” veikals

Dizaina preču zīmols “ALANDEKO” aicina apmeklētājus paplašinātajās un renovētajās telpās. Tirdzniecības centrā “Spice Home” atrodamais zīmola veikals pēc renovācijas ir kļuvis par lielāko “ALANDEKO” veikalu Baltijā. 

“ALANDEKO” ir Latvijā dibināts uzņēmums ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi un viens no atpazīstamākajiem interjera segmenta zīmoliem Baltijas valstīs. "ALANDEKO” veikals tirdzniecības centrā “Spice Home” pēc tā rekonstrukcijas ir kļuvis par lielāko no tīkla veikaliem Baltijā, kurā vienuviet var apskatīt zīmola visplašāko mājokļa iekārtošanas preču sortimentu.

Veikalā atrodamas atsevišķas zonas aizkaru un žalūziju dizainam, iebūvēto mēbeļu ekspozīcijai, kā arī mīkstajām mēbelēm, galdiem un krēsliem. Visas preces ir ne tikai sadalītas pa grupām, bet arī iekārtotas atsevišķās demonstrācijas istabās. Šajās istabās apmeklētāji var iepazīt dažādu interjera iekārtojumu stilus un smelties idejas savam mājoklim.

Tāpat “ALANDEKO” veikalā ir paplašināta vācu zīmola “KARE” shop in shop koncepta zona, kurā iespējams ne tikai iegādāties uz vietas redzamās preces, bet arī pasūtīt interjera priekšmetus, mēbeles un dekorācijas no kataloga.

Veikals “ALANDEKO” atrodas tirdzniecības centra “Spice Home” 1. stāvā.