news-image

Apģērbu veikalam “Reserved” piešķirta jauna dvaša

Tirdzniecības centrā “Spice” savas durvis apmeklētājiem ir atvēris Polijas zīmola “Reserved” veikals, kas priecē ar jaunu interjera dizainu. Jaunais veikala izskats atspoguļo “Reserved” galvenās vērtības – klasiski raksti un jauni, unikāli modes piedāvājumi.

Rekonstruētā veikala interjers ir ļoti minimālistisks, tajā dominē baltā krāsa, kas tiek papildināta ar melniem un koka akcentiem. Veikals ar savu balto apgaismojumu un platajām pielaikošanas kabīņu ailēm vairāk līdzinās modes skates mēlei. Veikalā vairākās vietās parādās koka elementi – sākot ar dekoratīviem koka paneļiem uz sienām, beidzot ar koka pamatnēm apģērba eksponēšanai.

“Reserved” piedāvā plašu apģērba klāstu visai ģimenei, gan pieaugušajiem, gan bērniem, vairākās tematiskās kolekcijās. “Eco Aware” ir īpaša kolekcija, kas izveidota ar mērķi padarīt modi ilgtspējīgāku un atbildīgāku, izmantojot ekoloģiskus audumus un ieviešot izmaiņas, lai padarītu ražošanas un transportēšanas procesus videi draudzīgākus. “Premium Quality” kolekcija tika radīta minimālisma un universālā dizaina cienītājiem – tā ir apģērbu sērija, kas veidota no augstas kvalitātes materiāliem, lai nodrošinātu to ilglaicīgu kalpošanu.

Jauno “Reserved” veikalu meklē tirdzniecības centra 1. stāvā:

Reserved (spice.lv)