news-image

Ieskaties! Tirdzniecības centra “Spice” jaunais imidža video tapis unikālā un ekskluzīvā video studijā

Latvijā darbu uzsākusi “LEDunit” studija, kas ir unikāla ar tajā esošo LED ekrānu sienu un virtuālo tehnoloģiju kombināciju un tirdzniecības centrs “Spice” pirmie izmantojuši iespēju tajā uzņemt savu jauno imidža video. Reklāmas klipa autori ir “Nord DDB Riga”.

Ar spēļu dzinēja palīdzību studijas LED sienas attēlo pilnībā ar fizisko vidi un filmēšanas  tehniku  integrētus fonus un vizuālos efektus un nodrošina ideālu apgaismojumu, lai precīzi atdarinātu dabiskos gaismu un ēnu iestatījumus un atspulgus, ļaujot realitātei saplūst ar plašo LED ekrānu klāstu. Šāda veida studijas atrodas tikai dažās Eiropas galvaspilsētās, kā arī ASV un Kanādā.   Šobrīd “LEDunit” ir vienīgā šāda veida studija Baltijas valstīs – tā veidota ar mērķi attīstīt vietējo kino industriju, kā arī paredzēta komerciāliem nolūkiem. Gandrīz 1500m2 plašās telpas ierindo to starp piecām lielākajām LED studijām pasaulē.

Nupat studijā uzņemts pirmais video, kas paredzēts komerciāliem nolūkiem – tirdzniecības centra “Spice” imidža video.

“Virtuālā studija piedāvā bezgalīgas iespējas. Viens pogas spiediens var pilnībā transformēt filmēšanas laukumu. Lielākais izaicinājums ir neapmaldīties plašajās iespējās un izvēlēties savam stāstam nepieciešamo,” stāsta Spices imidža video režisors Reinis Spaile.

“Mēs, tirdzniecības centrs “Spice” esam ir par inovācijām un jaunu risinājumu izmēģināšanu, tādēļ mums ir liels gandarījums, ka bija iespēja pirmajiem izmēģināt ko šādu, radot tirdzniecības centra jauno imidža video. Mēs arī turpmāk mēģināsim priecēt mūsu klientus ar vēl vairāk iedvesmojošiem stāstiem,” stāsta tirdzniecības centra “Spice” mārketinga vadītāja Linda Kalniņa.

“Spices” jaunā imidža klipa tēma ir “Māksla sevis ieraudzīt” un tās idejas autori ir reklāmas aģentūra “Nord DDB Rīga”. “Kampaņa ir par sevis apzināšanu un pieņemšanu caur mērķtiecīgiem sevis meklējumiem,” stāsta “Nord DDB Rīga” radošais direktors Edgars Kuzmins. Klips skatītāju aicina apstāties un ieskatīties sevī, atvērt savas sajūtas un domas un ļaut runāt savam personībai un stilam,” turpina Reinis Spaile.

Ieskats videoklipa tapšanā: https://youtu.be/G3NUmwwmd_Y

T/c “Spice” video: https://youtu.be/0_9TgX8lBok