news-image

Pēc vērienīgas rekonstrukcijas darbu tirdzniecības centrā “Spice” atsāk restorāns “Lido”

Pēc pusotra mēneša ilgas rekonstrukcijas tirdzniecības centrā “Spice” darbu atsāk restorāns “Lido”, kura pārbūvē un modernizācijā tika investēti 1,8 miljoni eiro. Restorāns tagad vienlaikus varēs uzņemt 600 apmeklētāju. 

“Lido” ir tirdzniecības centra “Spice” neatņemama sastāvdaļa vairāk nekā 16 gadus un nu apmeklētāju iemīļotais restorāns ieguvis pavisam jaunu izskatu. Restorāna plānojums un interjers tika pārveidots tā, lai tas kļūtu gaišāks, mūsdienīgāks, vienlaicīgi saglabājot tradicionālos elementus. Plašie logi restorāna klientiem nodrošina iespēju atrasties gaišā, saules apspīdētā vietā baudīt nesteidzīgu, patīkamu maltīti.

Restorānā ir iespējams iepazīties ar paplašināto ēdienkarti, kuru veido turpat 200 pozīcijas. Papildus klientu iemīļotiem tradicionālajiem “Lido” ēdieniem, apmeklētājiem tiek piedāvāti aktuāli “street food” ēdieni tagad paplašinātā sortimentā/ izvēlē.

Uzņēmums “Lido” ir lielākais ēdināšanas uzņēmums Latvijā, kas dibināts 1987. gadā. Restorānam ir unikāla koncepcija ar tam raksturīgu ēdienkarti un interjera un mēbeļu dizainu. “Lido” uzņēmumu grupā ietilpst 13 restorāni un 4 veikali Latvijā (Rīgā un Ādažos), 3 restorāni Igaunijā (Tallinā), gaļas un kulinārijas ražotne, alus darītava un konditoreja Rīgā. 

Atjaunoto “Lido” restorānu meklē tirdzniecības centra “Spice” 2. stāvā.