news-image

Latvijas atzītie stilisti atklāj tirdzniecības centrā Spice izveidoto Stila istabu

Aizvadītajā nedēļas nogalē tirdzniecības centrā “Spice” darbu uzsāka STYLE ROOM – Stila istaba, kurā apmeklētāji varēs saņemt Latvijā atzītu stilistu pakalpojumus sava unikālā un piemērotākā personīgā stila izveidei. 

Šajā īpašajā telpā kopā ar Latvijā atpazīstamiem stilistiem – Daci Bahmani, Olgu Kolotovu, Anatoliju Ksenofotnovu un Kristīni Rudzinsku – klienti varēs izveidot jaunu garderobi un atklāt savu stilu.

“Šogad tirdzniecības centrs “Spice” investē pārmaiņās. Mēs esam uzsākuši lielos tirdzniecības centra atjaunošanas darbus un “Stila istabas” izveide ir vēl viens ļoti nozīmīgs projekts, ko šogad īstenojam. Mēs vēlamies mūsu klientiem sniegt jaunu un nebijušu pieredzi, jo tirdzniecības centra “Spice” prioritāte ir klienta labsajūta un izcils serviss,” stāsta tirdzniecības centru “Spice” un “Spice Home” vadītāja Iveta Priedīte. 

Stila istabas veidošanā izmantoti ilgtspējīgi materiāli, piemēram, misiņš, stikls un marmors. Tāpat interjerā tiek izmantotas mēbeles un citi interjera elementi, kas nu jau uzskatāmi par dizaina ikonām, jo izturējuši laika pārbaudi. Proti, tās ir lietas, kas tiek ražotas vairāk nekā 50 gadus un kuru vērtība tikai aug un dizains nenoveco. Tirdzniecības centra spice radītās “Stila istabas” interjera dizaina autore ir “INTERIOR 11” interjera dizainere Ilona Bogdane.

“Man bija svarīgi radīt vidi, kurā klients jūtas lutināts. Manuprāt, šādai telpai nav jābūt skaļai un pompozai, bet gan jāatbalsta klientu šajā transformācijā, kas pēc savas būtības ir sarežģīts pārmaiņu process, kurā ārējais izskats tiek pieskaņots klienta iekšējai individuālajai pasaulei. Tādēļ visai radošajai komandai bija svarīgi radīt augstas kvalitātes vidi, kas rada atbalsta sajūtu, un tas panākts ar dažādu dizaina elementu palīdzību – apgaismojumu, noapaļotām formām un gaišiem, bēšiem un dabīgiem toņiem,” stāsta Ilona Bogdane.

Olga Kolotova, kas ir tirdzniecības centra “Spice” Stila istabas stiliste tic, ka mēs vēlamies labi izskatīties, baudīt patīkamas emocijas iepirkšanās procesā un jūsmīgus skatienus pēc tā. “Savā pieredzē esmu novērojusi, ka  visvairāk mēs gribam atbrīvoties no apnicīgā jautājuma – “Ko vilkt mugurā”? Tieši tāpēc vajadzīgs pieredzējis stilists, kurš spēj ne tikai radoši veidot tēlu, izvēlēties piemērotas, kvalitatīvas lietas, bet galvenais – strikti strukturēt garderobi, lai tās elementi būtu viegli komplektējami un savstarpēji aizstājami,” teic Olga Kolotova. 


Stila istabas stiliste Dace Krieviņa-Bahmane uzskata, ka stilista apmeklējums savā ziņa ir pielīdzināms sesijai ar psihologu, jo garderobes maiņa ir kas vairāk nekā tikai jauns apģērba gabals uz pakaramā. “Vēlme mainīt ģērbšanās stilu nav tikai tukša iegriba. Visbiežāk tā saistīta ar tieksmi atbrīvoties no emocionāla sloga vai asociācijām ar iepriekšējo dzīves posmu, nepieciešamību komfortabli justies jaunā amatā vai sociālā statusā. Atjaunota un jūsu situācijai atbilstošāka garderobe palīdz celt pašvērtējumu, sakārto un atvieglo daudzus ikdienas procesus. Ir jāsaprot ne tikai tas, ko vēlaties un vai esat gatava pārmaiņām, bet arī tas, ka, dodoties pie stilista, sākat ļoti vērtīgu un lietderīgu darbu ar sevi,” tā Dace Krieviņa-Bahmane. 


Savukārt Kristīne Rudzinska uzsver, ka darbs pie stila var būt arī ļoti patīkams piedzīvojums. “Klientam tas ir ne tikai skapja sakārtošana, bet arī sevis izzināšanas process. Katrs mazais solis realitātē ir liels solis uz priekšu. Gudrs stilists sākotnēji ļauj klientam vadīt šos mazos soļus, jo tas rada drošu vidi sadarbībai, kurā rezultātā stilists uzņemas pavadoņa, sargeņģeļa vai pat pasaku fejas lomu,” stāsta Kristīne Rudzinska. 


Turpretim pieredzējušais stilists Anatolijs Ksenofontovs, kuram savu tēlu uzticējusi ne viena vien Latvijā atpazīstama personība, apgalvo, ka ir jāmeklē nevis stils, bet sava individualitāte un iespējas to akcentēt. Tad atradīsies arī stils, kas piestāv. Viņš arī smejot saka, ka jāsāk vienmēr ar sarunu un glāzi šampanieša.

Par Stila istabu un tajā sniegtajām stila konsultācijām vairāk uzzini šeit:  www.spicestyle.lv