news-image

LIAA Radošo industriju inkubatora dalībnieki decembrī atklās pop-up veikalu tirdzniecības centrā “SPICE”

Decembrī tirdzniecības centrā “SPICE” Rīgā durvis vērs Latvijas Investīciju Attīstības Aģentūras (LIAA) Radošo Industriju inkubatora dalībnieku pop-up veikals, kurā varēs iegādāties jauno uzņēmēju radītos produktus, kā arī iepazīties ar šīs kopienas pārstāvjiem un to dažādajiem uzņēmumiem.

Svētku noskaņā būs iespēja iegādāties daudzpusīgus, interesantus, inovatīvus un  praktiskus produktus dāvanām, kā arī iepazīties ar jauno uzņēmēju kopienu, kas izveidojusies LIAA Radošo industriju inkubatora paspārnē. Šī kopiena apvieno spilgtas un interesantas personības, kā arī aptver visdažādākās industrijas.

Kopienas ietvaros dalībnieki ne tikai veido un attīsta savus uzņēmumus nosprausto mērķu virzienā, bet arī mācās, iedvesmojas un atbalsta viens otru. Tāpēc arī veikala koncepcija ir parādīt šo dažādību, kā arī iedvesmot citus jaunos uzņēmējus sekot savām idejām un mērķiem.

LIAA Radošo industriju inkubatora kopienas pop-up veikalā varēs ne vien iegādāties dāvanas svētkiem, bet arī satikt uzņēmuma dibinātājus, darbiniekus, iepazīties un aprunāties ar tiem. Pavisam pop-up veikalā piedalās 13 LIAA Radošo industriju inkubatora kopienas dalībnieki.

“Ausma” ir bērnu satura producents, kas veidojis Latvijā iemīļotus bērnu seriālus kā "Tutas lietas", "Ukulele” un “Emī un Rū”. “Ausma” piedāvā seriālu tematikā veidotas rotaļlietas, spēles, grāmatas, apģērbu un citas lietas.

“TULLIA HOME” piedāvā mājas tekstilizstrādājumus – samta dekoratīvos spilvenus un satīna gultasveļu, galdautus un auduma salvetes. Ar roku gleznoti un uz izmeklēta auduma drukāti, Latvijas meža dabas motīvi, uzburs svētku sajūtu mājās!

“Mini Explorer” piedāvā minimālistiskas koka rotaļlietas bērniem, kas darinātas, izmantojot roku darbu un ilgtspējīgus materiālus.

 “BALTAIS VALIS” ir ilustrēts, izglītojošs žurnāls un grāmatu izdevniecība bērniem. Žurnāls ir lieliska ideju krātuve visai ģimenei, savukārt grāmatas noderēs tiem, kam gribas vairāk lasīt, izzināt vai radoši darboties. 

“PETIT BABU” piedāvā Latvijā ražotas mājas tekstila preces un aksesuārus bērniem. Uzņēmuma piedāvājumā ir pārtinamie paliktņi, vannas dvieļi un halāti, gultas veļas, sedziņas, ligzdiņas un daudz cita.

“MUTA” ir ilgtspējīgu apģērbu un dzīvesstila zīmols, kas Latvijā ražo organiskās kokvilnas mājas un brīvā laika apģērbus. Uzņēmuma mērķis ir ļaut klientiem justies ērti jebkurā dzīves situācijā.

“ULECE kids” ir latviešu zīmols bērniem, kas rada eko sildāmās lelles ar ķiršu vai vīnogu kauliņu pildījumu, kā arī termoforus ar kažociņu.

“MIZO” ir mugursomu zīmols, kas fokusējas uz lēnās modes principiem - būt atbildīgiem gan pret klientu, gan apkārtējo vidi. “MIZO” somas ir lielisks aksesuārs darba tikšanās reizē, kā arī teātra apmeklējumam.

“Babbit”® ir mūzikas centrs ar speciāli iebūvētu Spotify®, īpaši radīts ģimenēm, kas audzina zinātkārus un patstāvīgus bērnus.

“Cloudberry” ir dizaina papīrlietas un dāvanas. Populārākās no tām - divpusējie mērķu plānotāji, kuri palīdz atrast dienā 25. stundu un fotogrāfiju albumi, kas papildinās fotogrāfijas ar dizaina kartītēm.

“Nomad” piedāvā augstākās kvalitātes pārgājienu ekipējumu.

“REEDEFIN” ir Vidusjūras iedvesmots, iekļaujošs peldkostīmu un pludmales apģērbu zīmols, kura izstrādātie formējošie dizaini brīnišķīgi komplimentē ikkatras sievietes auguma tipu.

“For Lovers and Trees” rada 100% dabīgus, augstas kvalitātes adījumus. Uzņēmuma misija ir mīlēt dabu un iedvesmot sievietes vairāk doties dabā, jūtoties silti, ērti un skaisti.