news-image

Pēc rekonstrukcijas durvis tirdzniecības centrā “Spice” vēris kosmētikas zīmola “MADARA Cosmetics” jaunais konceptveikals

Tirdzniecības centrā “Spice” durvis vēris dabīgās kosmētikas zīmola “MADARA Cosmetics” veikals, kas piedāvā plašu klāstu ar kopjošo un dekoratīvo kosmētiku. Zīmols izpelnījies pasaules atzinību par netradicionālu pieeju dabīgajai kosmētikai, ekskluzīvām aktīvajām sastāvdaļām un īpašu izcilību tonējošo produktu kategorijā.

“Jaunu veikala dizaina pieredzi aizsākām jau aizvadītajā gadā, atklājot pop-up stendu vienā no prestižākajiem tirdzniecības centriem Parīzē, un turpinām to ievest arī mūsu zīmola veikalos Latvijā. Veidojot jauno interjera konceptu, vēlējāmies radīt “MADARA Cosmetics” viesiem dabas ieskautu patvērumu pilsētvidē — vietu, kur iegriezties un gūt padziļinātu izpratni par savu ādu un tās kopšanu,” uzsver “MADARA Cosmetics” līdzdibinātāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere.  

Dabas vērtības, kas caurstrāvo uzņēmumu, ir pamats arī jaunā “MADARA Cosmetics”  zīmola veikala interjera dizaina konceptā. Tajā īpaša uzmanība pievērsta dabīgiem, ilgtspējīgiem apdares materiāliem un dabas iedvesmotām interjera detaļām, kas akcentē telpas kopējo noskaņu un tās raksturu. Pati telpa un tās iekārtojuma kompozīcija stāsta savu stāstu kā fona valoda, izvirzot priekšplānā cilvēku un viņa pieredzi ādas kopšanā.

Klienti nemainīgi novērtē iespēju “MADARA Cosmetics” fiziskajos veikalos izmēģināt zīmola populārākos produktus, kā arī saņemt individuālas konsultācijas, piemeklējot un sastādot savas ādas stāvoklim atbilstošāko rutīnu no vairāk nekā 200 produktu plašā klāsta.

Atjaunoto “MADARA Cosmetics” kosmētikas veikalu meklē tirdzniecības centra “Spice” 1. stāvā:

Madara (spice.lv)