news-image

TC “Spice” piedāvā dāvanu kartes ar nomaksas iespēju

Tirdzniecības centrs “Spice” kļūst par pirmo tirdzniecības centru, kas nodrošina iespēju norēķināties par dāvanu karti ar nomaksu. Pakalpojumu nodrošina bankas Citadele izstrādātais maksājumu rīks Klix.

Klix ir platforma, kas apvieno vairākus aizdevējus vienuviet un sniedz klientiem unikālu pieredzi. Aizpildot vienu pieteikumu online režīmā, klients saņem piedāvājumus no vairākiem aizdevējiem, kas dod iespēju izvēlēties sev piemērotāko un uzreiz parakstīt līgumu. Process ir pilnībā digitāls un aizņem vien 5 minūtes klienta laika.

Dāvanu kartes ar nomaksu var iegādāties uz vietas  tirdzniecības centru “Spice” un “Spice Home” info centros. Šī sadarbība dod iespēju klientiem par pirkumiem norēķināties, maksājot sev ērtā laikā, un sadalot maksājumu vairākās daļās.

“Tirdzniecības centra “Spice” prioritāte ir klientu labsajūta, tādējādi sadarbība ar Klix ir iespēja spert soli pretī mūsu klientiem un piedāvāt tiem iespēju iepriecināt sev tuvos ar dāvanu karti neatkarīgi no tā, kurā brīdī apmaksā pirkumu. Papildu, modernas nomaksas iekļaušana mūsu pakalpojumu klāstā atspoguļo “Spice” mūsdienīgumu un unikalitāti, sniedzot iespēju apmeklētājiem baudīt jaunākās inovācijas metodes dažādos sektoros,” vēsta tirdzniecības centru "Spice" un "Spice Home" vadītāja Iveta Priedīte.

“Līdz ar šo soli klientu iepirkšanās pieredze kļūs vēl ērtāka. Pateicoties dāvanu kartei, klienti  var veikt vēlamo pirkumu, neuztraucoties par tūlītēju samaksu. Šī iespēja varētu būt jo īpaši noderīga gada nogales svētku laikā, kad tēriņi mēdz būt lielāki,” Eduards Timofejevs, Klix produkta vadītājs.

Dāvanu kartes (spice.lv)