news-image

Tirdzniecības centrā “Spice” atklāts "FunFlowers" ziedu stends

Tirdzniecības centra “Spice” nomnieku klāstam pievienojas ziedu veikals "FunFlowers", kas klientiem piedāvā plašu klāstu ar svaigi grieztiem ziediem, gataviem pušķiem, istabas augiem, plīša Bukowski Design rotaļlietām, kā arī pastkartēm. Uzņēmums sniedz arī florista pakalpojumus, lai ikviena klienta vēlmes tiktu īstenotas, radot unikālas un iedvesmojošas kompozīcijas, kas pārsteigs un iepriecinās.

Papildus plašajam ziedu klāstam, “FunFlowers” klientiem piedavā arī ziedu piegādi Rīgā un tuvākos Rīgas rajonos. Tā kā svētki nav iedomājami bez skaistiem ziediem un dekorācijām, uzņēmums sniedz arī pilna servisa floristikas pakalpojumus, kā arī visas nepieciešamās dekorācijas, lai rotātu un radītu svētku atmosfēru dažāda veida pasākumos – kā kāzās, tā arī dzimšanas dienas ballītēs.


Apzinoties atbildību pret vidi, zīmols sadarbojas ar piegādātājiem, kuri atbalsta zīmola vērtības un ievēro videi draudzīgas ziedu audzēšanas un novākšanas metodes. Mūsu planēta glabā neticamu ziedu un augu daudzveidību, tādēļ “FunFlowers” cenšas saglabāt to skaistumu. Uzņēmums klientiem nodrošina visaugstāko kvalitāti, izvēloties tikai svaigākos un skaistākos ziedus, lai katrs pušķis būtu īsts mākslas darbs.

Jauno "FunFlowers" ziedu stendu meklē tirdzniecības centra “Spice” 1. stāvā.

Fun Flowers (spice.lv)