news-image

Tirdzniecības centrā “Spice” atvērts pirmais jaunākā koncepta “CHANGE Lingerie” apakšveļas veikals Baltijā

Tirdzniecības centra “Spice” nomnieku klāstam pievienojies sieviešu apakšveļas un nakts veļas zīmols “CHANGE Lingerie”, kas piedāvā plašu apakšveļas klāstu jebkurai gaumei un noskaņojumam kā ikdienai, tā arī īpašākiem dzīves brīžiem. Jaunatklātais veikals ir pirmais zīmola jaunāka koncepta veikals Baltijas valstīs. 

“CHANGE Lingerie” ir sieviešu apakšveļas veikals, kas novērtē katras sievietes dabisko skaistumu. Zīmols piedāvā 88 krūšturu izmērus, kausiņā no A līdz N, piešķirot skaistumam komfortu. Papildu izsmalcinātajam veļas dizainam, sievietes atzinīgi novērtē arī zīmola apakšveļas izcilo kvalitāti.

Zīmols īpašu uzmanību pievērš augstas kvalitātes apkalpošanai, tādēļ “CHANGE Lingerie” veikalos visā pasaulē strādā rūpīgi apmācītas klientu speciālistes, kuras palīdzēs izvēlēties apakšveļu, kas izcels klientes labākās puses, atradīs augumam piemērotāko apakšveļu un nakts veļu, tajā pat laikā nodrošinot saviļņojošu iepirkšanās pieredzi.

Veikala interjers iekārtots skandināvu stilā, ko veido maigi un gaiši toņi, koks un matēts metāls. Tas ir viegls, izsmalcināts un vienlaikus ļoti sievišķīgs. Īpaši sievišķīgu un mājīgu atmosfēru rada interjerā iekļautās mīkstās mēbeles, kas izvēlētas elegantā vecrozā tonī.

“CHANGE Lingerie” apakšveļas veikalu meklē tirdzniecības centra “Spice” 1. stāvā:

CHANGE Lingerie (spice.lv)