news-image

Tirdzniecības centrā ‘’Spice’’ pēc rekonstrukcijas durvis ver jaunākās koncepcijas skaistumkopšanas salons ‘’Kollona’’

Pēc rekonstrukcijas tirdzniecības centrā “Spice” atvērts pirmais jaunākā koncepta skaistumkopšanas salons “Kolonna”, kas pilnveidojis visiem zināmo salona konceptu ar jaunām un mūsdienīgām vēsmām. 

Salona interjers sevī ietver dažādu stilu sajaukumu, toties tā pamatā ir funkcionalitāte, vienkāršība un komforts. Interjera dizainā izmantota brīva materiālu kombinācija - dabīgais koks apvienojumā ar metāla un spoguļu virsmām, kā arī ir iekļauts vinils un akmens. Sava veida eko-luksusa noskaņu sniedz salonā esošie augi, kas ievieš dzīvību telpās un rūpējas par gaisa kvalitāti. Galvenais salona darbības mērķis ir uzsvērt cilvēka individualitāti, kas iet roku rokā ar salona jauno pamatnostādni – ’’Kollona’’ ir vieta, kur izcelties personībai!

Salons ‘’Kollona’’ saviem klientiem piedāvā ļoti plašu pakalpojumu klāstu - friziera pakalpojumus, manikīru un pedikīru, sejas un ķermeņa procedūras, skaistumkopšanas procedūras, kā arī vaksācijas pakalpojumus. Tomēr, jau esošo kosmētiķa pakalpojumu klāstu papildinājusi jaunā ‘’Visible Age Reverse’’ procedūra, kas šobrīd ir pieejama 4 salonos. ‘’Visible Age Reverse’’ ir pretnovecošanās līdzeklis un iedarbīga alternatīva estētiskajā medicīnā reģistrētai preču zīmei. Kā arī, drīzumā salonos ‘’Kollona’’ ir gaidāms inovatīvs jaunums no Francijas profesionālā kosmētikas zīmola ‘’Guinot’’ – aparāts un īpaša procedūra matiem.

Jauno skaistumkopšanas salonu ‘’Kollona’’ meklē tirdzniecības centra 2. stāvā:

KOLONNA DAY SPA (spice.lv)