news-image

Tirdzniecības centrā “Spice” savas durvis vēris sieviešu apģērbu veikals “MOHITO”

Tirdzniecības centra “Spice” nomnieku klāstam pievienojies sieviešu apģērbu veikals “MOHITO”. Zīmols piedāvā apģērbu jaunām, pašpārliecinātām un neatkarīgām sievietēm, kas novērtē oriģinalitāti un stilīgu urbāno eleganci. “MOHITO” veido arī īpašas kolekcijas sadarbībā ar pasaules mēroga slavenībām. 

Veikala interjers veidots maigos un gaišos toņos. Tas papildināts ar koka, kā arī melnas un zelta krāsas matēta metāla akcentiem. Veikala interjerā dabas elpu ienes mākslīgie augi, kurus papildina zemes toņu puķu podi. Īpašu dabas estētiskumu rada arī koks, kas interjerā izmantots dekoratīvajos paneļos, plauktos, paaugstinājumos un pamatnēs apģērba eksponēšanai.

“MOHITO” ir radīts īstenām modes pazinējām, kuras augstu vērtē netradicionālu eleganci. Zīmols rūpīgi seko globālajām tendencēm, veikli sabalansējot iedvesmojošas idejas ar mūsdienās iekārojamākajām iezīmēm – valkāšanas komfortu un funkcionalitāti. “MOHITO” piedāvā klasiska un moderna piegriezuma produktus plašā krāsu un rakstu gammā. Šobrīd veikala sortimentā pieejams plašs klāsts ar sievišķīgām rudens kolekcijām.

Jauno “MOHITO” veikalu meklē tirdzniecības centra “Spice” 1. stāvā:

MOHITO (spice.lv)