Veikali
Ossov

Ossov

Mēbeles , Interjers

Darba laiki

Kontakti

telefons:

+371 27050589

Saites

Web lapa:

www.ossov.lv

Augstvērtīgas produkcijas komfortablam un veselīgam miegam vadošs latvijas ražotājs – plašākais ortopēdisko un klasisko matraču, virsmatraču un anatomisko spilvenu sortiments. Izgatavošana pēc individuāliem izmēriem un formas. Dažāda matraču konfigurācija – divpusējie un ar koka rāmi.

Matrači – tā ir īpaša lieta jūsu guļamistabā, jo tam ir tik daudz dažādu uzdevumu: atslābināt jūs pēc ilgas darba dienas, dāvāt mājīguma un komforta izjūtas, būt atbalstam jūsu nogurušajai mugurai un kalpot labai profilaksei balsta un kustību aparāta slimībām.

Jūs taču esat unikāli un tik pat unikālas ir jūsu komforta izjūtas, jūsu fizioloģiskie rādītāji, ķermeņa uzbūve, budžets un daudz kas cits. Tieši tamdēļ apvienojot, vai pielietojot atsevišķi, inovatīvas un tradicionālas tehnoloģijas mēs esam radījuši modeļu virkni, kura spēj apmierināt jebkura klienta prasības. Profesionālie konsultanti mūsu salonos ar prieku palīdzēs jums veikt pareizu izvēli.

Mēs garantējam jums augstāko kvalitāti. Mūsu matrači ir roku darbs, ar īpašām rūpēm un uzmanību pret katru klientu. Mūsu mērķis ir veselīgas muguras un pilnvērtīgs mūsu klientu miegs.