PAR SPICI

Esi sveicināta/-s SPICES mājas lapā!

Par ko tu sapņo šodien? Varbūt tā ir jauna kleita vai kurpes? Sen kārotā lampa viesistabai? Makšķere brīvdienu copei? Spice ir vieta, kur sapņi kļūst par īstenību!

219 tirdzniecības vietās Spice un Spice Home ir viss nepieciešamais tavam stilam, darbam, atpūtai, hobijiem, mājai, veselībai un ... vēl! Pie mums mājo gan tādi patērētāju iecienīti zīmoli kā “Zara”, “Massimo Dutti”, “Ecco”, “Elkor”, gan sevi apliecinājuši unikāli zīmoli kā “Sandro”, “Maje”, “Michael Kors”, “Marella”, “iBlues”, “Weekend Max Mara”,”Max&Co”, “Debenhams”, “Kiehl’s”, “Calvin Klein Underwear”, “Armani Exchange”. Klienti ir novērtējuši mūsu īpašos veikalus, uzņēmumu piedāvātos pakalpojumus un augsto apkalpošanas kvalitāti, jo ik gadu TK Spice iegriežas vairāk nekā 10 miljoni klientu.

Augstvērtīgo iepirkšanos TK Spice papildina biznesa sarunām, pusdienu pauzei vai ģimenes maltītei brīvdienās piemērotās kafejnīcas un restorāni – „Kabu”, „Lido”, „Vairāk saules”, „Gan Bei”, „Čili Pica”, „Es mīlu kafiju” u. c.

Aizraujošus piedzīvojumus bērniem piedāvā „Avārijas brigādes” parks un interaktīvais spēļu laukumiņš TC Spice Home, kā arī iemīļotā „Lido Rotaļzeme” TC Spice. Viens no apmeklētāju iecienītākajiem apskates objektiem ir zivju baseins, kurā peld 33 košas un enerģiskas Koi karpas, kas atceļojušas uz Spici no tālās Japānas.

Un, protams, Spice ir vieta, kur mājo pasākumi! No Latvijas populārāko mūziķu albumu prezentācijām un koncertiem līdz noderīgām meistarklasēm, street food festivāliem un izklaidējošiem pasākumiem ģimenēm.

Spice attīstība

Spicei nemitīgi palīdz augt vadošais Baltijas nekustamo īpašumu attīstītājs „Kapitel”. Igaunijā bāzētā uzņēmuma nekustamo īpašumu portfolio ietver vairāk nekā 500 000 m² nomājamas platības. „Kapitel” pieder četri no vadošajiem tirdzniecības centriem Baltijā: „Viru Keskus” Tallinā, „Spice” un „Spice Home” Rīgā un „Panorama” Viļņā.

2001

Atklāta 1.kārta


80 veikali

2005

atklāta 2.kārta


130 veikali

2006

Atklāta modes aleja


20 jauni veikali


RIMI hipermārketa paplašināšanās 

maizes ceptuve, konditoreja, kafejnīca

2007

Spice Home atklāšana


40 veikali

2010

Palielināts autostāvvietu skaits

līdz 1991


Ierīkots āra bērnu

atpūtas laukums pie Spice

2013

Atklāts bērnu atrakciju parks

LIDO Rotaļzeme

2015

Atklāta vasaras

333 kartingu trase

2016

Spice Home ierīkotas

papildu 217 autostāvvietas

2017

Atklāts baseins

ar 27 Koi karpām Spice

2018

2117 autostāvvietas


Apmeklētāji gada laikā ~ 10 miljoni


Atklāts interaktīvs bērnu

laukums Spice Home