news-image

Pēc rekonstrukcijas durvis tirdzniecības centrā “Spice” vērusi grāmatnīca “Jānis Roze”

Tirdzniecības centra “Spice” apmeklētājiem pēc rekonstrukcijas atkal pieejama “Jānis Roze” grāmatnīca. Tā piedāvā plašu kancelejas preču un grāmatu klāstu, biroja un hobiju preces, kā arī rotaļlietas.

“Rekonstrukcijas laikā notikušas lielas pārmaiņas, jo izstrādāts ne tikai jauns dizains, bet arī mainīta veikala konfigurācija. Pamatsortiments grāmatnīcā ir kancelejas preces, grāmatas un rotaļlietas, kurām klāt pievienojusies arī jauna mākslas nodaļa,” stāsta “Jānis Roze” mārketinga vadītāja Ilze Veisbārde.

Grāmatnīcā radošiem hobijiem un vaļaspriekiem pieejamas krāsas, kas paredzētas tekstilam, batikošanai, stiklam un porcelānam, Blockx akvareļkrāsas un sausais pastelis, kā arī zīmola Cernit polimērmāls, kas ir ideāli piemērots dekoru, rotaslietu, figūriņu, miniatūras pārtikas produktu izgatavošanai un arī mēbeļu labošanai un restaurācijai. Sortiments paplašināts  ar Lyra zīmola akvareļzīmuļiem un krāsainajiem zīmuļiem. Drīzumā grāmatnīca piedāvās arī Luk ēļļas krāsas un itāļu zīmola Borciani e Bonazzi otas.

Atjaunoto “Jānis Roze” grāmatnīcu atradīsiet tirdzniecības centra “Spice” 2. stāvā.